sogutma-sistemleri-uzmani-myk-belgesi

Soğutma Sistemleri Uzmanı MYK Belgesi almak için Artun Belgelendirme şirketimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Artun Belgelendirme olarak bünyemizde yer alan Soğutma Sistemleri Uzmanı MYK Belgesi hizmetimiz ile tesisat sistemleri başta olmak üzere pek çok sektör alanında hizmet veren kişilere personel belgelendirme hizmeti sağlamaktayız.

Gıda sektörü başta olmak üzere sanayi sistemlerinde de yoğun olarak kullanılan soğutma sistemleri ile ilgili;

  • Montaj,
  • Demontaj,
  • Arıza giderimi,
  • Keşif ve fizibilite,
  • Bakım ve onarım işlemleri ile ilgilenen kişilere soğutmacı denilmektedir.

Soğutma sistemleri birbirlerinden karışık ve spesifik makineler olmakla birlikte bu alanda hizmet veren kişilerin sahip oldukları mesleki yeterlilik belgeleri de oldukça önem arz etmektedir.Mevcut yasalar çerçevesinde ilgili kurum ve kuruluşlardan aldığımız yetkiler doğrultusunda belgelendirme işlemleri gerçekleştiren firmamız, titiz ve profesyonel çalışma prensiplerimiz sayesinde kişilerin nitelikli birer çalışan olmaları için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Soğutma Sistemleri Uzmanı MYK Belgesi Nedir, Nereden ve Nasıl Alınır ?

Artun Belgelendirme olarak Soğutma Sistemleri Uzmanı Belgesi almak isteyen kişiler için firmamızın resmi internet sitesi üzerinden başvurular kabul etmekteyiz. Bu süreç zarfında soğutmacı olarak hizmet veren kişilerin başvurularını büyük bir dikkat ve titizlikle inceleyerek başvurusu uygun bulunan adaylara hem teorik hem de uygulama sınavları gerçekleştirmekteyiz.

Teorik sınavlar için belirlenen gün ve saatte adayların sınav alanlarında olması beklenirken hem teorik hem de uygulama sınavından başarıyla geçen adaylara 5 yıl geçerli olmakla birlikte soğutmacı alanında mesleki yeterlilik belgesi ve kimliği hazırlamaktayız.Hazırlanan bu evrakları en kısa süre içerisinde adaylara ulaştırırken, sınavlarda başarılı olamayan adaylara aynı yıl içerisinde ikinci bir sınav düzenleyerek gerekli belgelendirme işlemlerini tamamlamaktayız.

Myk Belgeleri için Artun Belgelendirme

Gerek yasal kurumlar tarafından onaylı belgelendirme hizmetimiz gerek alanında uzman kadromuz gerekse de titiz çalışma prensiplerimiz ile her aday için özenli bir inceleme süreci gerçekleştirerek yasal prosedürler çerçevesinde belgelendirme işlemlerimizi tamamlamaktayız.

Sınav ve yetkilendirme konularında Meslek Yeterlilik Kurumundan aldığımız yetki çerçevesinde üzerimize düşen sorumlulukları büyük bir titizlikle gerçekleştirirken adaylarımızın da alanlarında birer profesyonel olarak çalışabilmelerine zemin hazırlamaktayız.Firmamız olarak hizmet verdiğimiz personel belgelendirme alanında Soğutma Sistemleri Uzmanı MYK Belgesi başta olmak üzere farklı sektör alanlarında da mesleğinde yeterliliğini kanıtlamaya çalışan ve nitelikli personel konumunda görev almak isteyen adaylar için hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz.

https://www.facebook.com/www.artunbelgelendirme.com.tr