HAKKIMIZDA

2017 yılında üç mühendis tarafından kurulan ARTUN Belgelendirme, ARTUN ismini ortakların isimlerinin ilk harflerinin birleşmesi ile belirlemiştir. Ayrıca ARTUN kelimesi Türkçe kökenli bir kelime olup  “Kendine Güveni Olan, İstediği Hedefe Doğru İlerleyen” anlamında kullanılmaktadır. ( Daha Fazla Oku)

VİZYON&MİSYON

Ülkemiz çalışanlarının uluslararası yeterlilikler seviyesine kavuşması için; belgelendirmenin amaç ve kapsamından taviz vermeyen, güveni ve saygınlığı temsil eden, çalışanları ile bütünleşmiş kurumsal kimliği ile ön plana çıkan, gizlilik, tarafsızlık, bağımsızlık ve etik kurallarını esas alan en iyi belgelendirme kuruluşları arasında yer almaktır. (Daha Fazla Oku)

YETKİ BELGELERİMİZ

ARTUN Belgelendirme, TÜRKAK’ tan TS-EN ISO IEC 17024 standardına göre akredite edilmiş ve Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından Sınav ve Belgelendirme yapmak üzere yetkilendirilmiştir. Yetki Belgelerimizi buradan inceleyebilirsiniz .

KALİTE POLİTİKASI

  • ARTUN Belgelendirme kuruluşu olarak; kuruluşumuzun vizyon ve misyonunu doğrultusunda gizlilik, tarafsızlık ve bağımsızlık ilkelerine bağlı kalarak talepleri zamanında karşılamak.
  • Kuruluşumuzun tüm politika ve prosedürlerini din, dil, ırk, cinsiyet vb. ayrım yapmadan hazırlamak ve personel belgelendirme hizmetini mevcut yasalara göre ilgili olan tüm şahıslara sunmak (Daha Fazla Oku)

TARAFSIZLIK VE BAĞIMSIZLIK POLİTİKASI

ARTUN Belgelendirme Kuruluşu sunduğu Personel Belgelendirme hizmetlerinde tamamen bağımsızdır.

  • Bu kapsamda ARTUN Belgelendirme Kuruluşu olarak; MYK ve TS EN ISO/IEC17024 standardına ve rehber dokümanlara uygun olarak personel belgelendirme faaliyetlerini gerçekleştirmeyi, (Daha Fazla Oku)

ORGANİZASYON ŞEMASI

Artun Belgelendirme Organizasyon Şemasını buradan inceleyebilirsiniz .