Mesleki yeterlilik belgesi nereden alınır? Ankara, Kayseri, İzmir, İstanbul, Adana, Bursa vb. illerde veya tüm Türkiye’de 2015 yılından itibaren çok tehlikeli veya tehlikeli işlerde çalışan kişilerin almak zorunda oldukları mesleki yeterlilik belgesi Artun Belgelendirme firmamız tarafından verilmektedir.

Artun Belgelendirme kurumu olarak Mesleki Yeterlilik Kurumu’nun yetkilendirdiği Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşuyuz. Aynı zamanda TÜRKAK tarafından akredite belgemiz mevcuttur. MYK Mesleki Yeterlilik Belgeleri, firmamız tarafından yapılan sınavlar sonucunda başarılı olan çalışanlara verilmektedir. Tehlikeli veya çok tehlikeli mesleklerde çalışan bireyler çalıştıkları sektörlerde yetkin, bilgi ve beceriye sahip olduklarını MYK Belgesi aracılığıyla ispatlayabilirler.

İş alanınızda ilerlemek, çalışmalarınızın kalitesini tüm sektörlerde kanıtlamak istiyor ve mesleki yeterlilik belgesi nereden alınır konusunda bilgi edinmek istiyorsanız kurumumuzla iletişim kurabilirsiniz. Çoğu kişinin esas sorununu oluşturan iş bulma, belirli taktik ve çalışmalarla aşılabilecek sorunlardan biridir. Geçmiş yıllarda özel kurumlardan alınan kurs sertifikaları ve özel belgeler şimdilerde geçerlilik taşımıyor. Son yıllarda devlet onaylı sertifika ve belgeler iyi bir işe girilmesi bakımından detay oluşturuyor. Tahsiliniz hangi seviyede olursa olsun, size hitap eden bir branşta ilerleyememiş olabilirsiniz.

Mesleki Yeterlilik Belgesi Nereden Alınır

Mesleki Yeterlilik Belgesi Nereden Alınır

Aynı zamanda bir sektörde çalışmanıza rağmen, kendinizi tam anlamıyla ispatlayamadığınızdan dolayı bulunmanız gereken konumdan uzak olabilirsiniz. Kurumumuzda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Kurumunda yasalarla kuralları belirlenmiş olan belgelendirme hizmeti verilmektedir. İnşaat, makine, harita, doğalgaz, tesisat, ulaşım, plastik ve metal branşlarında mesleki yeterlilik belgesi verilmesi hususunda MYK tarafından yetkilendirilmiş bulunmaktayız. Gelecek ve ileri ki yıllarda kaliteli bir iş sahibi olmanızı sağlayacak, şu an çalışmakta olduğunuz sektörde diğer kişilerden farkınızı ortaya koymanızı sağlayacak olan Mesleki Yeterlilik belgenizi kurumumuzdan edinebilirsiniz.

Mesleki yeterlilik belgesi kim verir?

Mesleki yeterlilik belgesi kişinin konuyla ilgili bilgi ve beceri düzeyini belli eden ve kanıtlayan bir belgedir. Bu belge ile kişinin almış olduğu belgede yazan branştaki uzmanlığı kanıtlanmış olmaktadır. Artun Belgelendirme Kurumumuzdan metal, harita, inşaat, ulaşım, doğal gaz, tesisat, makine ve plastik sektörlerine giren meslekler için Mesleki Yeterlilik belgesi alabilirsiniz. Türkiye’nin tüm şehirlerinde sınav merkezleri oluşturmakta ve sınav sonuçlarınızı öğrenebileceğiniz bir platform sağlamaktayız. Ayrıntılı bilgi için Mesleki yeterlilik sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizlere online olarak ulaşarak bilgi alabileceğiniz gibi sınav başvurusu da yapabilirsiniz. Başarı hedeflerinizde özel bir yeri bulunması gereken bu belgeyi, Artun Belgelendirme kurumumuz aracılığıyla kısa süre içinde edinebilirsiniz. Kendi kriterlerinize uygun olan ve belirlediğiniz sektörde ilerlemenizi sağlayacak olan Mesleki Yeterlilik Belgesini kurumumuzdan temin edebilirsiniz. Yetkili olduğumuz branş ve meslekleri online platformumuzdan seçebilir ve bu alanlarda açmış olduğumuz sınavlara katılabilirsiniz.

Mesleki yeterlilik belgesi nasil alınır?

Kurumumuz Türkiye’nin tüm şehirlerinde olduğu gibi Ankara’da da Mesleki Yeterlilik Belgesi almayı sağlamak için sınav merkezleri tasarlamaktadır. Sınavda gerekli olan başarı seviyesine ulaşmanız durumunda belgenizi sizlere ulaştırmaktayız. Ankara’da tehlikeli veya çok tehlikeli mesleklerde çalışan bireyler olarak bizlerle online ve telefon numaralarımız aracılığıyla iletişim kurabilir, sorularınız ve işlem detayları hakkında bilgi edinebilirsiniz. İş bulma sorunu yaşıyor ve iş bulmayı kolay hale getirmek istiyorsanız kurumumuzdan belge alma konusunda destek ve hizmet alabilirsiniz.

Makine sektörüne yönelik belgelendirme hizmetimiz ile makine bakımcısı, makine montajcısı ve CNC tezgah işçisi dallarında mesleki yeterlilik sertifikası alabilirsiniz. Sizlere özel planı ve sınav takvimi ile Çalışma Bakanlığından onaylı olan Mesleki Yeterlilik Belgesini kurumumuzdan temin ederek, gelecek kaygısı yaşamadan bir iş sahibi olabilirsiniz. Ankara ilinde yaşıyor ve yetkili olduğumuz branşlarda Mesleki Yeterlilik Belgesi almak istiyorsanız bizlere online olarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Belge alma talebinizi bizlere iletebilir, ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri kurumumuzdan edinebilirsiniz.

Mesleki Yeterlilik Belgesi Nereden Alınır İstanbul

Mesleki yeterlilik belgesi son yıllarda tehlikeli mesleklerde çalışan çoğu kişi için ihtiyaç halini almıştır. Kişilerin işe girmesini kolaylaştıran bu belge, başvuru yapmış oldukları sektörde işe alım bakımından diğer adaylardan bir adım önde olmalarını sağlamaktadır. Türkiye genelinde sınav mekanları sunmakta ve İstanbul ilinden de online olarak başvuru almaktayız. Başvuru yapmak istediğiniz sektör için gerekli olan evrak, şart ve tüm özel bilgileri sizlerle detaylı bir biçimde paylaşmaktayız.

Belirttiğimiz sektörlerde Mesleki Yetkinlik Belgesi almanızı sağlamakta ve sürece dair tüm içerikleri paylaşmaktayız. Kurumumuza ulaşarak konunun en ince detayına kadar öğrenebilir, başvurunuzu yapabilirsiniz. İşinizde ilerlemek, kademe atlamak ve bu işe dair yetkin ve yeterli olduğunuzu kanıtlamak için kurumumuzdan hizmet alabilirsiniz. İstanbul ilinden, mesleki yeterlilik belgesi almak istiyor ve bu belgeyi almayla ilgili olan tüm konuları bizlerden edinebilirsiniz.

Mesleki Yeterlilik Belgesi Nereden Nasıl Alınır?

Kişiler, sosyal statülerini ve iş alanında kendilerini kanıtlamalarını sağlayan Mesleki Yeterlilik Belgesini kurumumuzdan temin edebilmektedirler. Kurumumuza internet üzerinden online başvuru yaparak hangi sektörde belge almak istediğinizi belirtebilirsiniz. Duvarcı, ahşap kalıpcı, makine montajı ve daha yüzlerce meslek dalında yeterlilik belgesi almak için kurumumuza başvuru yapabilir, gerekli olan evrakları öğrenebilirsiniz. Hangi sektörde belge almak istiyorsanız o sektöre dair tüm konuları kurumumuzdan edinebilirsiniz. Platformumuz üzerinde sunmuş olduğumuz online başvuru, banka bilgileri, sınav takvimleri, sınav ücretleri, sınav sonuçları ve diğer linklerden konunun tüm detaylarına ulaşabilirsiniz. Gelecekte iş alanında yöneleceğiniz atılımlarda sizleri daha fonksiyonlu kılacak olan Mesleki Yeterlilik belgesini kurumumuz aracılığıyla sınava girerek kısa sürede alabilirsiniz.

Mesleki Yeterlilik Belgesi Nereden Alınır İzmir, Adana, Bursa

Son yıllarda ülkemizdeki en büyük sorunu oluşturan işsizlik problemiyle başa çıkmak için Mesleki Yeterlilik Belgesi alımı önem taşımaktadır. Kurumumuz Türkiye’de bulunan tüm şehirlere bu hizmeti sunmakta ve onaylı belgelerinizi sizlere ulaştırmaktadır. Konuya dair edinmek istediğiniz tüm detayları İzmir, Adana ve Bursa gibi tüm şehirlerimizden bizlere ulaşarak edinebilirsiniz. İş istihdamı açığının kapatılması, başvuru yaptığınız dallarda aranır olmak ve işe yönelik kapasitenizi sektörlere geçerli kılmak için Mesleki Yetki Belgesi konusuna özen gösteriniz. Bulunduğunuz yöredeki sektörlerde kendinizi kanıtlamak ve iş gücü açığına yönelik olan sektörlere dair Mesleki Yeterlik Belgesi almak için kurumumuzla iletişim kurabilirsiniz. Sınav giriş sistemi, gerekli olan belgeler, kişide aranan nitelikler, sınav sonuçları ve daha birçok konu detayını kurumumuzdan edinebilirsiniz. Bulunduğunuz iş mevkiinde yüksek derecelere yükselmek ve başarılı olduğunuz dalı işletme sahiplerinize kanıtlamak için mesleki yeterlilik belgesi nereden alınır sorularınıza cevap almak için hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.