beyaz-esya-ustalik-belgesi

Artun Belgelendirme olarak hizmetlerimiz içerisinde de beyaz eşya ustalık belgesi verme hizmetimiz yer almaktadır.

İnsan hayatından teknolojinin gelişmesi ile birlikte de beyaz eşyalarında yeri ve önemi de artmaktadır. Ancak birer makine olduğu ve parçalardan oluştuğu gerçeği de değişmemektedir. Zaman içerisinde de parçaların ömrü dolmakta ve çeşitli nedenlerden dolayı da arızalar meydana gelmektedir. Tam da bu noktada bu alanda çalışan bir ustaya ihtiyaç duyulmaktadır. Hizmet sektöründe çok değerli bir yere sahip olan beyaz eşya ustaları hem günümüzde hem de gelecekte de en çok ihtiyaç duyulan mesleklerden arasındadır. Firmamız olarak bizlerde bu alanda çalışan kişilerin yanındayız.

Güvenilir ve Profesyonel Bir Hizmet: Beyaz Eşya Ustalık Belgesi

İlgili kurumlardan aldığımız yetki ile de eğitimler düzenlemekte ve sınav yapmaktayız. Başarılı olan adaylara da ustalık belgelerini teslim etmekteyiz. Akla ise ustalık belgesi almak neden bu kadar önemlidir sorusu gelebilir. Çünkü yasalar incelendiği zaman belirli meslek dallarında kendilerine ait bir iş yeri açmak isterlerse ustalık belgesi alması şartı aranmaktadır. Başka bir kişinin belgesi de kiralanarak iş yeri açmak mümkün değildir. Bunun yanında ise de bu belgeyi alabilmek içinde bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartlar ise;

  • Kalfalık belgesine sahip olunması
  • Bu alanda 3 yıllık bir meslek lisesi mezunu olması
  • Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından verilen dördüncü seviye yeterlilik belgesi
  • Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen dördüncü seviye kurs belgesi

olarak karşımıza çıkmaktadır. Artun Belgelendirme olarak bizlerde güvenilir bir hizmet ve profesyonel bir çalışma sunabilmek içinde gece gündüz demeden çalışmaktayız. Sizler ile yakından ilgilenerek süreci de takip etmekteyiz. Böylelikle sizler hedeflerinize bir adım daha yaklaşırken firmamızda amaçlarına ulaşmış olmaktadır.

Beyaz Eşya Ustalık Belgesi Alma Süreci

İlgili şartlara uyan kişiler belgeyi almaya hak kazanmaktadır. Artun Belgelendirme olarak ilgili yasal süreçteki adımlar birer birer uyguladıktan sonra ise sıra sınava gelmektedir. Ancak sınavdan mutlaka en az 2 ay öncesinde belge için başvurunun yapılmış olması gerekmektedir. Bütün bu süreçteki en önemli detaydır. Beyaz eşya ustalık belgesi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

https://www.facebook.com/www.artunbelgelendirme.com.tr