buzdolabi-servisi-myk-belgesi

Artun Belgelendirme olarak hizmetlerimiz içerisinde Buzdolabı Servisi MYK Belgesi de yer almaktadır.

Buzdolabı servisi MYK belgesi almak isteyen adaylar için firmamız olarak bünyemizde belgelendirme hizmetimizi sunarken ilgili kurumlardan aldığımız yetki çerçevesinde mesleki yeterlilik belgeleri düzenlemekteyiz. Piyasada mevcut olarak bulunan herhangi bir markanın bünyesinde yer alan buzdolabı modellerinde;

  • Mevcut olan arızanın tespitini yapmak,
  • Ürünün bakıma veya onarıma ihtiyacı olup olmadığının tespitini yapmak,
  • Gerekli durumlarda ürünü servise göndermek,
  • Var olan arıza veya onarım durumları hakkında müşterileri aşama aşama bilgilendirmek ve
  • İmkan olan arızaların onarımını gerçekleştirmekle yükümlü kişilere buzdolabı servis yetkilisi adı verilmektedir.

Buzdolapları günümüzde en çok kullanılan beyaz eşyalar arasında yer alırken sanayi tipi büyük ölçekli buzdolapları da birbirinden ayrı teknik donanım ve birbirinden farklı malzemelerle üretilmektedir. Dolayısıyla bir buzdolabı servis çalışanının mesleki yeterlilik belgesinin bulunması da gerek onarım gerek arıza tespiti gerekse de tamir aşamalarının sorunsuz işleyebilmesi için son derece önemlidir.

MYK Belgesi Almak İçin Neler Yapılmalıdır?

Artun Belgelendirme olarak bünyemizde yer alan buzdolabı servisi MYK belgesi hizmetimizden yararlanmak isteyen adayların ilk olarak resmi internet sitemiz üzerinden başvuru gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular esnasında doğru belgelerin sisteme yüklenmesi ve kişilerin kendi bilgileri ile gerekli alanları doldurmaları son derece önem arz etmektedir.Başvuruların tamamlanmasının ardından başvuru durumu uygun olarak bulunan adaylar için MYK’dan aldığımız sınav yetkisi çerçevesinde adayları hem teorik hem de uygulama sınavlarına tabii tutarak başarılı olan adaylara yetkilendirme yetkimiz ile adayların yeterliliğini onaylarken mesleki yeterlilik belgesi ve kimliği hazırlamaktayız. Bu sayede adayların işlerinde nitelikli bir personel olmasına olanak sağlarken 5 yıl süreli olarak geçerli olan bu yetkinlik belgesi ile profesyonel hizmet vermelerine imkan sunmaktayız.

Güvenilir Ve Profesyonel Belgelendirme Hizmeti: Artun Belgelendirme

Sınav ve yetkilendirme alanlarında Meslek Yeterlilik Kurumundan aldığımız yetki çerçevesinde üzerimize düşen sorumlulukları büyük bir dikkatle yerine getirirken adaylarımızın da alanlarında birer profesyonel olarak çalışabilmelerine zemin hazırlamaktayız. Artun Belgelendirme olarak bünyemizde yer alan buzdolabı servisi MYK belgesi hizmetimiz başta olmak üzere farklı alanlarda hizmet veren her aday için geliştirdiğimiz belgelendirme yetkinliğimiz ile iş hayatında nitelikli personel olmak isteyen adaylara olanak sağlamaktayız.

https://www.facebook.com/www.artunbelgelendirme.com.tr