florlu-sera-gazli-cihazlar-teknik-personeli-ustalik-belgesi

Florlu sera gazlı cihazlar teknik personeli ustalık belgesi almak için hemen şirketimizi arayın.

Değişen iklim koşulları ve küresel ısınmadan dolayı Dünya’nın geleceği için büyük bir ihtiyaçtır. Çünkü florlu sera gazlarının emisyonlarının kontrol altında tutulması gerekmektedir. Bunun yanında da Türkiye’nin de imzalamış olduğu Kyoto Protokolü’nde de içerisinde florlu sera gazları bulunduran cihazlar için ilgili usul ve esaslara yer verilmiştir. Ayrıca Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından da düzenlenen ilgili yönetmelikte de eğer florlu sera gazları üzerine çalışan personel ya da personellerin bir yangın, iklimlendirme ve solvent alanında bu kişiler ile irtibat halinde olunması zorunlu olarak ifade edilmektedir. Bu madde de göz önünde bulundurulduğunda belgenin ne kadar değerli olduğu daha da ön plana çıkmaktadır. Bunun içinde belgenin alınması gerekmektedir.

Florlu Sera Gazlı Cihazlar Teknik Personeli Ustalık Belgesi Nasıl Alınır?

Mesleki yeterlilik belgesi ya da ustalık belgesinin alınmasının amacı bu alanda etkin ve iyi personellerin yetişebilmesidir. Çünkü tehlikeli ya da çok tehlikeli olarak nitelendirilen sektör, iş yerleri ve alanlarda önlemlerin yüksek seviyelerde olması bunun yanında da alanında uzman kişilerin çalıştırılmalıdır. Firmamız olarak bu ustalık belgesini almak isteyen kişilere yardımcı olmaktayız.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan bu belgeyi verebilmek için yetki sahibiyiz. Sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca sizden bazı belgeleri talep etmekteyiz. Daha sonrasında ekibimiz değerlendirme sürecini tamamlayarak sınav için gün ve saat belirlenmektedir. Başarılı olan adaylara ise de belgeleri verilmektedir.

https://www.myk.gov.tr/index.php/tr/haberler/34-meslek-standartlar-dairesi-bakanl/3689-enerji-sektoeruende-florlu-sera-gazl-cihazlar-teknik-personeli-seviye-5-ulusal-yeterlilii-onayland

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Artun Belgelendirme olarak bu alanda sizleri kaliteli ve güvenilir bir hizmet ile ulaştırmaktayız. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren en iyi şekilde ve tarafsız bir hizmet sunabilmek, sektörlerin önemli bir ihtiyacını karşılamak için çalışmaktayız. Durmadan da çalışmaya devam edeceğiz. Yapmanız gereken ise sadece firmamız ile iletişime geçmektir. İlgili süreci çok yakından takip etmekteyiz. Florlu sera gazlı cihazlar teknik personeli ustalık belgesi hakkında detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan soruları sormak için firmamızı arayabilirsiniz.