Kaynakçı Sertifikası Belgesi

Kaynakçı Belgesi, sertifikası nedir,nasıl alınır,nereden alınır,fiyatları,veren kurumlar,sınav soruları,Kaynakçı MYK Belgesi için hemen arayın. ☎️ 0216 398 4020

Kaynakçı sertifikası veya kaynakçı belgesi alan çalışanlar tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde sorunsuzca çalışabilirler. Çünkü bu belge alan kişilere işlerinde uzman,tecrübeli olduklarını gösterir. Nitelikli bir çalışan olmanın yolu bu belgeyi almaktan geçiyor.

Artun Mesleki Yeterlilik Belgesi vermek için MYK ve Türkak’tan onay almış bir belgelendirme kuruluşudur. Metal sektöründe Çelik Kaynakçısı Alüminyum Kaynakçıcı, Direnç Kaynak Ayarcısı, Kaynak Operatörü, Metal Kesimci, Metal Kesim Operatörü, Metal Levhâ İşleme Tezgâh İşçisi, Metal Levha İşleme Tezgâh Operatörü alanlarında kaynakçılık belgesi vermektedir. Tüm Türkiye çapında hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Kaynakçı Sertifikası Belgesi Nasıl Alınır?

Kaynakla üretim yapan sanayi işletmelerinde kaynakçılığı icra eden personelin, iş yaparken kullandıkları bilimsel kaynakçılık tekniklerine uygun pratik ve teorik şekillerde yapılan eğitimlere iştirak etmeleri ve yapılan sınavlarda başarılı olmaları halinde ulusal ve uluslararası sahada kullanabilecekleri kaynakçı sertifikasını ve kaynakçı belgesini alabilirler.

Eğitim ve sınav sürecinde kaynakçı sertifika adayları, yazılı- sözlü uyarıları dikkate almak ve iş güvenliği şartlarını yerine getirmek zorundadır.

Artun Belgelendirme olarak aşağıdaki alanlarda Kaynakçı Sertikası, Belgesi veriyoruz.